Belka
Niedziela, 21 Października 2018   imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Niech twój głos będzie ważny! Podpowiadamy, jak...

Data dodania: 2018-10-20
W najbliższą niedzielę 21 października odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych, którzy będą rządzić w naszych gminach przez kole... więcej »
 
 

We wrześniu 2020 roku nauczyciele dostaną 500 plus

Data dodania: 2018-10-19
Dwie kolejna podwyżki oraz od 500+ od 1 września 2020 r. obiecał nauczycielom wicekurator Wojciech Cybulski. Przy okazji reformę edukacji uznał za udaną. więcej »
 
 

Nowe święto państwowe dodatkowym dniem wolnym od...

Data dodania: 2018-10-19
Ustanowiono nowe święto państwowe, które ma być obchodzone 19 października. Tego dnia będziemy świętować Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych. Czy to oznacza kolejny dz... więcej »
 
 

Film promocyjno-informacyjny o powiecie gołdapskim

Data dodania: 2018-10-19
Odwiedzających po raz pierwszy ziemię gołdapską zaskakuje przede wszystkim jej malowniczość. Zaimponować mogą również zmiany, jakie tu nastąpiły w ostatnich latach. Zap... więcej »
 
 

Zachowaj czujność, zabezpiecz swoje mienie

Data dodania: 2018-10-19
POWIAT GOŁDAPSKI. W naszej części województwa doszło w ostatnim czasie do zwiększenia liczby włamań do mieszkań i domów, odnotowano kradzieże samochodów. Do zdarze&... więcej »
 
 

Film promocyjno - informacyjny o powiecie gołdapskim

Data dodania: 2018-10-19
Odwiedzających po raz pierwszy ziemię gołdapską zaskakuje przede wszystkim jej malowniczość. Zaimponować mogą również zmiany, jakie tu nastąpiły w ostatnich latach. Za... więcej »
 
 

"Informacje z powiatu gołdapskiego" - wydanie...

Data dodania: 2018-10-19
Zapraszamy do lektury najnowszego, specjalnego wydania „Informacji z powiatu gołdapskiego”: Informacje z powiatu gołdapskiego – wydanie specjalne Informacje z powiatu gołdapskiego – wyda... więcej »
 
 

Nie chcemy być pracownikami tymczasowymi

Data dodania: 2018-10-18
W II kwartale 2018 roku zanotowano 18-proc. spadek liczby pracowników tymczasowych w Polsce. To jeden z większych spadków. W ocenie ekspertów ta sytuacja może zmusić agencje pracy tymc... więcej »
 
 

W Polsce zanotowano najwyższy w całej Unii...

Data dodania: 2018-10-18
Drożeją chleb, warzywa, mięso i energia. Najwięcej podrożały alkohol i papierosy. Najbardziej potaniały odzież i obuwie. To najlepszy wynik w Unii Europejskiej. Tylko czy mamy się z... więcej »
 
 

Sprawdź, gdzie głosować

Data dodania: 2018-10-18
Urząd Miejski w Gołdapi przypomina o zmianach w obwodach głosowania (prościej mówiąc gdzie i w którym lokalu wyborczym oddajemy swój głos) oraz w okręgach wyborczych (czyli o... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 858
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gołdapski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w mieście Gołdap. W skład powiatu wchodzą gminy: Gołdap, Banie Mazurskie i Dubeninki zajmując powierzchnię 771,93 km²

  Główne gałęzie gospodarki powiatu gołdapskiego stanowią rolnictwo i turystyka. Stolica powiatu - Gołdap - ma status uzdrowiska klimatyczno-borowinowego, jest również ośrodkiem narciarskim - w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Piękna Góra" funkcjonuje jedyny w północnej Polsce ośrodek ośrodek sportów zimowych dysponujący wyciągiem krzesełkowym.

  W Gołdapi znajduje się międzypaństwowe przejście graniczne z Rosją- Gołdap - Gusiew.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola