Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór wniosków do XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, Rusza nabór wniosków do XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W gronie instytucji zaproszonych do zgłaszania przedsiębiorców z całej Polski znalazł się także Związek Powiatów Polskich. Na stronie internetowej www.prezydent.pl udostępniona została zakładka poświęcona Nagrodzie Gospodarczej z informacjami dotyczącymi tegorocznej edycji, a także wnioskami dla ubiegających się o nagrodę w każdej z siedmiu kategorii. Link bezpośredni to: http://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/ W tym roku pojawiła się nowa kategoria „Firma Rodzinna”. Zachęcamy do przedstawiania kandydatur podmiotów gospodarczych, które zasługują na uhonorowanie.Propozycje (na odpowiednim formularzu zgłoszeniowym dostępnym na ww. stronie) wraz z uzasadnieniem prosimy kierować do dnia 14 września br. (decyduje data wpłynięcia do ZPP) na adres: Związek Powiatów Polskich, 33-300 Nowy Sącz, skr. poczt. 119. Zwracamy uwagę na konieczność wypełnienia wszystkich rubryk we wnioskach. Prosimy, aby pod każdym wnioskiem znalazł się jedynie podpis przedstawiciela zgłaszanego przedsiębiorstwa (instytucją zgłaszającą jest ZPP, a zatem to przedstawiciele ZPP złożą podpis we wniosku w miejscu do tego przewidzianym). W przypadku pytań dotyczących Nagrody zachęcamy do kontaktu z Grzegorzem Kozyrą – tel. 22 695 11 63, mail: nagroda.gospodarcza@prezydent.pl Osobą do kontaktu w biurze Związku Powiatów Polskich jest Dawid Kulpa – tel. 18 477 86 05, mail: dk@zpp.pl Już teraz informujemy, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej uhonoruje najlepsze podmioty gospodarcze w kraju na uroczystej Gali, która odbędzie się 15 listopada br. w Rzeszowie podczas Kongresu 590.

Pełna treść wiadomości na: powiatgoldap.pl/?p=28793
powiatgoldap.pl, Źródło artykułu: powiatgoldap.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gołdapski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w mieście Gołdap. W skład powiatu wchodzą gminy: Gołdap, Banie Mazurskie i Dubeninki zajmując powierzchnię 771,93 km²

  Główne gałęzie gospodarki powiatu gołdapskiego stanowią rolnictwo i turystyka. Stolica powiatu - Gołdap - ma status uzdrowiska klimatyczno-borowinowego, jest również ośrodkiem narciarskim - w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Piękna Góra" funkcjonuje jedyny w północnej Polsce ośrodek ośrodek sportów zimowych dysponujący wyciągiem krzesełkowym.

  W Gołdapi znajduje się międzypaństwowe przejście graniczne z Rosją- Gołdap - Gusiew.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola