Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wkrótce przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego w Dubeninkach

Data publikacji: 2018-07-31, Data modyfikacji: 2018-08-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Uprzejmie informujemy, iż Wojewoda Warmińsko– Mazurski Zarządzeniem Nr 169  z dnia 12 lipca 2018 r. wyraził zgodę na sprzedaż w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 3 wraz z udziałem 245/1000 w części wspólnej budynków i prawie własności gruntu, pozostającego w zasobie nieruchomości Skarbu Państwa, położonego we wsi Dubeninki przy ul. Kajki 6 (budynek po byłym posterunku Policji), na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 81 o powierzchni 0,4300 ha (KW Nr OL1C/00013480/3). Lokal mieszkalny nr 3 składa się z 5 pokoi, przedsionka, 2 korytarzy, łazienki i wc o łącznej powierzchni użytkowej 86,16m2. Lokale mieszkalne nr 1 i 2 wraz z przynależnymi pomieszczeniami gospodarczymi zostaną zbyte w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych najemców. W drugiej połowie września 2018 r. zostanie ogłoszony pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości, stanowiącej własność Skarbu Państwa. Więcej informacji można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Gołdapi pokój nr 20 lub pod numerem telefonu 87 615-44-25.

Pełna treść wiadomości na: powiatgoldap.pl/?p=28824
powiatgoldap.pl, Źródło artykułu: powiatgoldap.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gołdapski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w mieście Gołdap. W skład powiatu wchodzą gminy: Gołdap, Banie Mazurskie i Dubeninki zajmując powierzchnię 771,93 km²

  Główne gałęzie gospodarki powiatu gołdapskiego stanowią rolnictwo i turystyka. Stolica powiatu - Gołdap - ma status uzdrowiska klimatyczno-borowinowego, jest również ośrodkiem narciarskim - w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Piękna Góra" funkcjonuje jedyny w północnej Polsce ośrodek ośrodek sportów zimowych dysponujący wyciągiem krzesełkowym.

  W Gołdapi znajduje się międzypaństwowe przejście graniczne z Rosją- Gołdap - Gusiew.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola