Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja dla właścicieli lasów prywatnych z terenu miasta i gminy Gołdap

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Starosta Gołdapski informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14, 19-500 Gołdap zostały wyłożone do publicznego wglądu projekty uproszczonych planów urządzenia lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa dla miasta i gminy Gołdap.     Zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planów  w pokoju nr 25 Urzędu Miejskiego w Gołdapi, II piętro, w terminie od 7 sierpnia 2018 r. do 7 września 2018 r. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Zgodnie z art. 14 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L Nr 119) zwanego dalej RODO oraz art. 11 ustawy z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000), Starostwo Powiatowe w Gołdapi informuje, że: 1. Administratorem danych osobowych właścicieli lasów jest Starosta Gołdapski, z siedzibą w Gołdapi, ul. Krótka 1, tel. (87) 615 44 44; 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem e-maila: iod@powiatgoldap.pl lub pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Gołdapi – ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap; 3. Dane osobowe właścicieli lasów przetwarzane będą na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia j/w o ochronie w celu sporządzenia uproszczonych planów urządzenia lasów (UPUL), zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 2, ust. 4 i ust. 5 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 788 z późn. zm.); 4. Źródłem pochodzenia danych jest ewidencja gruntów i budynków Starostwa Powiatowego w Gołdapi. 5. Dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat do czasu utraty ważności UPUL; 6. Osoby, których dane dotyczą mają: •     prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; •    prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; •    prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;  •    prawo do ograniczenia przetwarzania danych; •    prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).

Pełna treść wiadomości na: powiatgoldap.pl/?p=28921
powiatgoldap.pl, Źródło artykułu: powiatgoldap.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gołdapski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w mieście Gołdap. W skład powiatu wchodzą gminy: Gołdap, Banie Mazurskie i Dubeninki zajmując powierzchnię 771,93 km²

  Główne gałęzie gospodarki powiatu gołdapskiego stanowią rolnictwo i turystyka. Stolica powiatu - Gołdap - ma status uzdrowiska klimatyczno-borowinowego, jest również ośrodkiem narciarskim - w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Piękna Góra" funkcjonuje jedyny w północnej Polsce ośrodek ośrodek sportów zimowych dysponujący wyciągiem krzesełkowym.

  W Gołdapi znajduje się międzypaństwowe przejście graniczne z Rosją- Gołdap - Gusiew.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola