Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bardzo wysokie wyniki egzaminu maturalnego w LO

Data publikacji: 2018-10-03, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Bardzo wysokie wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów rozszerzonych i na poziomie podstawowym w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Gołdapi! Mamy powód do dużej radości, niemal wszyscy tegoroczni maturzyści zdali maturę. Możemy się również pochwalić bardzo dobrymi wynikami  z większości przedmiotów. Średni wynik procentowy osiągnięty przez naszych Maturzystów jest wyższy od średniego wyniku w województwie i kraju. Świetne wyniki satysfakcjonują Dyrektora Szkoły, Grono Pedagogiczne, a przede wszystkim – najbardziej samych Maturzystów 2018 i ich Rodziców. 64 absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego przeprowadzonego w maju 2018 r. Średnia zdawalność wyniosła wtedy 84,37%. Wyniki absolwentów, którzy przystąpili do poprawkowego egzaminu maturalnego przeprowadzonego w sierpniu 2018 r. poprawiły zdawalność egzaminu maturalnego, która została ustalona na poziomie 93,75 % Starania dyrektora szkoły o wysokie wyniki egzaminów zostały docenione podczas spotkania Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty na naradach inaugurujących nowy rok szkolny 2018/2019 z dyrektorami szkół i placówek województwa warmińsko-mazurskiego. Maturzystom i Nauczycielom serdecznie gratulujemy! Przedstawione wyniki mówią same za siebie.

Pełna treść wiadomości na: powiatgoldap.pl/?p=29834
powiatgoldap.pl, Źródło artykułu: powiatgoldap.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat gołdapski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w mieście Gołdap. W skład powiatu wchodzą gminy: Gołdap, Banie Mazurskie i Dubeninki zajmując powierzchnię 771,93 km²

  Główne gałęzie gospodarki powiatu gołdapskiego stanowią rolnictwo i turystyka. Stolica powiatu - Gołdap - ma status uzdrowiska klimatyczno-borowinowego, jest również ośrodkiem narciarskim - w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Piękna Góra" funkcjonuje jedyny w północnej Polsce ośrodek ośrodek sportów zimowych dysponujący wyciągiem krzesełkowym.

  W Gołdapi znajduje się międzypaństwowe przejście graniczne z Rosją- Gołdap - Gusiew.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola